Про нас

«Tante Sophie» (в пер. з фр. Тітонька Софія) - це затишне кафе в найкращих традиціях французського Провансу... Справжня насолода для гурманів: равлики із класичними французькими соусами, відмінна винна карта, ідеально стилізований інтер'єр. Вирушайте в маленький львівський Прованс до гостинної тітоньки Софії!Не минайте синіх дверей - заходьте у гості!

Спеціалітети


Наслідуючі кулінарні традиції Франції, ми пропонуємо нашим Гостям равлики, запечені під різними соусами, та страви з них, і, звичайно ж, жаб'ячі ніжки. Щоранку в Tante Sophie випікають свіжий хліб та неймовірно хрусткі круасани, які подають з шоколадним, карамельним або фруктовим соусом на вибір... Борщок з равликами, Пот-о-Фе, Равіолі під соусом "Veloute", Бланкет - це лише деякі з тих особливих страв, які можна знайти у меню нашої Тітоньки! 

Страви від Шефа 

Страви від Шефа - це ще одна особлива пропозиція для гостей нашого закладу, адже кожна з них є індивідуальною кулінарною точкою зору Шеф-кухаря Tante Sophie на, здавалось би, знайомі страви. Томатний суп з морепродуктами, запечене у некласичний манер м'ясо, террін з фуагра, грушевий татен, горіхове парфе - це дуже скорочений перелік того, що ми радимо неодмінно скуштувати. Зверніть увагу на те, що окрім регулярного меню в нас діє меню дня, в якому щораз з'являються нові кулінарні цікавинки від нашого Шефа!